=v
Технічні характеристики
- Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього застосування.
- Дверний блок розмір: 2050 мм х 960 мм
- Покриття: термо-і вологостійке покриття «Vinorit» (Ізраіль).
- Каркас дверного полотна: металевий профіль.
- Дверне полотно: 63 мм
- Ущільнювач: на полотні і по периметру коробки.
- Утеплення дверного полотна: пінопласт
- Коробка: рама проф. труба 60*40 мм . Захищена порошковим термостійким покриттям з підсиленою зносостійкістю (поляризація при 230 С)
- Метал: до 1-1,2 мм
- Завіси: кулькові 2 шт.
- Антизрізи: це елемент броньованих дверей, який забезпечує захист від дверей знімання у випадку, якщо зрізані завіси.
- Декорування: МДФ накладка 16 мм. зовнішня сторона, 16 мм. внутрішня( з імітацією коштовних порід дерева)
- Лиштва - 16 мм.
- Вічко - кут огляду 180 градусів.
- Верхній замок: Аверс
- Нижній замок: FZB
- Ручка: на планці (колір нікель)
Технічні характеристики
- Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього застосування.
- Дверний блок розмір: 2050 мм.х 960 мм.
- Покриття: термо і вологостійке покриття «Vinorit» (Ізраіль).
- Каркас дверного полотна: металевий профіль.
- Дверне полотно: 63 мм.
- Ущільнювач: на полотні і по периметру коробки.
- Утеплення дверного полотна: пінопласт
- Коробка: рама проф.труба 60*40 мм . Захищена порошковим термостійким покриттям з підсиленою зносостійкістю (поляризація при 230 С)
- Метал: до 1-1,2 мм.
- Завіси: кулькові 2 шт.
- Антизрізи: це елемент броньованих дверей, який забезпечує захист дверей від знімання у випадку, якщо зрізані завіси.
- Декорування: МДФ накладка 16 мм. зовнішня сторона, 16 мм. внутрішня( з імітацією коштовних порід дерева)
- Лиштва - 16 мм.
- Вічко - кут огляду 180 градусів.
- Верхній замок: Аверс
- Нижній замок: FZB
- Ручка: на планці (колір нікель)
Технічні характеристики
- Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього застосування.
- Дверний блок розмір: 2050 мм х 960 мм
- Покриття: термо-і вологостійке покриття «Vinorit» (Ізраіль).
- Каркас дверного полотна: металевий профіль.
- Дверне полотно: 63 мм
- Ущільнювач: на полотні і по периметру коробки.
- Утеплення дверного полотна: пінопласт
- Коробка: рама проф. труба 60*40 мм . Захищена порошковим термостійким покриттям з підсиленою зносостійкістю (поляризація при 230 С)
- Метал: до 1-1,2 мм
- Завіси: кулькові 2 шт.
- Антизрізи: це елемент броньованих дверей, який забезпечує захист від дверей знімання у випадку, якщо зрізані завіси.
- Декорування: МДФ накладка 16 мм. зовнішня сторона, 16 мм. внутрішня( з імітацією коштовних порід дерева)
- Лиштва - 16 мм.
- Вічко - кут огляду 180 градусів.
- Верхній замок: Аверс
- Нижній замок: FZB
- Ручка: на планці (колір нікель)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРДВЕРІ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 80 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ущільнюючих контурів | 1 |
| Конструктивні особливості | З притвором, З металевими вставками, Фільончасті, Рамкові, Засклені, З порогом |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Наповнення дверей | Пінополістирол |
| Особливості двері | Герметичні, Вогнестійкі, Теплоізоляційні, Броньовані, Звуконепроникні |
| Обробка поверхні двері | МДФ |
| Застосування двері | Вуличні |
| Стан | Новий |
| Тип | Дверний блок |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 16 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Глибина коробки | 80 мм |
| Товщина дверей | 68 мм |
| Ширина дверей | 960 мм |
| Комплектація | |
| Дверний доводчик | Ні |
| Дверний упор | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Наявність вічка | Так |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 990 ₴



