Технічні характеристики
Міжкімнатні двері , являють собою дверне полотно збірного типу. Кожна деталь полотна виготовляється окремо, після чого проводиться збірка в єдине ціле. Дверні полотна складаються з зрощеного соснового бруса, облицьованого німецькими плівками ПВХ Renolit з використанням німецьких клейових технологій. Доступні декори: крем,венге,бянка,грей,горіх,аляска + чорне скло.
Максимальна надійність в експлуатації
Купити двері можна у нас за адресою
Львів.Вітовського 10(площа Франка) магазин-салон " Вікна Двері для оселі".
Працюємо з 2002 року
Двері соснові шпоновані екошпоном широкий вибір по дизайну та кольору.Вартість за полотно.Робимо повну врізку.Маємо і ручки і петлі.
Технічні характеристики
Міжкімнатні двері , являють собою дверне полотно збірного типу. Кожна деталь полотна виготовляється окремо, після чого проводиться збірка в єдине ціле. Дверні полотна складаються з зрощеного соснового бруса, облицьованого німецькими плівками ПВХ Renolit з використанням німецьких клейових технологій. Доступні декори: крем,венге,бянка,грей,горіх,аляска + чорне скло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика дверей STDM |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивні особливості | З порогом, Засклені, Рамкові, Без фрамуги, Арочні, З фрамугою, Радіусні, Фільончасті, Щитові, Без порогу, З металевими вставками, Глухі |
| Матеріал дверного полотна | Дерево |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Екошпон |
| Порода дерева | Сосна |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Тип | Дверне полотно |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Тип скла | Матове |
| Колір | Різні кольори |
| Колір скла | Безбарвний |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Ширина дверей | 70 мм |
- Ціна: від 2 430 ₴











