Двері соснові шпоновані екошпоном широкий вибір по дизайну та кольору.Вартість за полотно.Робимо повну врізку.Маємо і ручки і петлі.
На виготовлення дверей використовується тільки високоякісні і екологічно чисті матеріали від виробників лідерів які гарантують безпеку та якість продукції.
Максимальна надійність в експлуатації
Купити двері можна у нас за адресою
Львів.Вітовського 10(площа Франка) магазин-салон " Вікна Двері для оселі".
Працюємо з 2002 року
Двері соснові шпоновані екошпоном широкий вибір по дизайну та кольору.Вартість за полотно.Робимо повну врізку.Маємо і ручки і петлі.
Технічні характеристики
Міжкімнатні двері , являють собою дверне полотно збірного типу. Кожна деталь полотна виготовляється окремо, після чого проводиться збірка в єдине ціле. Дверні полотна складаються з зрощеного соснового бруса, облицьованого німецькими плівками ПВХ Renolit з використанням німецьких клейових технологій. Доступні декори: крем,венге,бянка,грей,горіх,аляска + чорне скло.
Технічні характеристики
Міжкімнатні двері , являють собою дверне полотно збірного типу. Кожна деталь полотна виготовляється окремо, після чого проводиться збірка в єдине ціле. Дверні полотна складаються з зрощеного соснового бруса, облицьованого німецькими плівками ПВХ Renolit з використанням німецьких клейових технологій. Доступні декори: крем,венге,бянка,грей,горіх,аляска + чорне скло.
Технічні характеристики
Міжкімнатні двері , являють собою дверне полотно збірного типу. Кожна деталь полотна виготовляється окремо, після чого проводиться збірка в єдине ціле. Дверні полотна складаються з зрощеного соснового бруса, облицьованого німецькими плівками ПВХ Renolit з використанням німецьких клейових технологій. Доступні декори: крем,венге,бянка,грей,горіх,аляска + чорне скло.
Технічні характеристики
Міжкімнатні двері , являють собою дверне полотно збірного типу. Кожна деталь полотна виготовляється окремо, після чого проводиться збірка в єдине ціле. Дверні полотна складаються з зрощеного соснового бруса, облицьованого німецькими плівками ПВХ Renolit з використанням німецьких клейових технологій. Доступні декори: крем,венге,бянка,грей,горіх,аляска + чорне скло.
Технічні характеристики
Міжкімнатні двері , являють собою дверне полотно збірного типу. Кожна деталь полотна виготовляється окремо, після чого проводиться збірка в єдине ціле. Дверні полотна складаються з зрощеного соснового бруса, облицьованого німецькими плівками ПВХ Renolit з використанням німецьких клейових технологій. Доступні декори: крем,венге,бянка,грей,горіх,аляска + чорне скло.
0677599522
0507131899
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Фабрика дверей STDM |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструктивные особенности | С порогом, Остекленные, Рамочные, Без фрамуги, Арочные, С фрамугой, Радиусные, Филенчатые, Щитовые, Без порога, С металлическими вставками, Глухие |
| Материал дверного полотна | Дерево |
| Материал дверной коробки | Дерево |
| Направление открывания двери | Симметричное |
| Отделка поверхности межкомнатной двери | Экошпон |
| Порода дерева | Сосна |
| Состояние | Новое |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Тип | Дверное полотно |
| Тип открывания двери | Механический |
| Тип стекла | Матовое |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет стекла | Бесцветный |
| Число полотен двери | Однопольные |
| Размеры | |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
| Ширина двери | 60 мм |
- Цена: от 3 070 ₴











