Вхідні двері ТМ "Статус" серія "Статус" мод 068
Термін виготовлення : в наявності на складі
Модель : FS-068
Колір : венге горизонт темний+ венге магія
Розмір : 860*2050/960*2050
Можливість виготовлення дверей по нестандартних розмірах
10810 грн.Вхідні двері ТМ "Статус" серія "Статус" мод 068
Термін виготовлення : в наявності на складі
Модель : FS-068
Колір : венге горизонт темний+ венге магія
Розмір : 860*2050/960*2050
Можливість виготовлення дверей по нестандартних розмірах
10810 грн.Характеристики
| Комплектация | |
|---|---|
| Наличие ручки | Да |
| Наличие глазка | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
| Дверные петли | Да |
| Размеры | |
| Ширина двери | 960 мм |
| Высота двери | 2050 мм |
| Толщина двери | 75 мм |
| Глубина коробки | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 9 585 ₴






