Щитові шпоновані двері в Україні.Двері прихованого монтажу
Двері під покраску.Двері прихованого монтажу фарбовані.
| стандартна комплектація- короб алюмінієвий з дерев'яним бруском що надає жорсткості коробці , 2 петлі OTLAV, замок магнітний Polaris сатин хром,відпов.планка до механізма Polaris сатин хром, грунт | |||
| Розмір полотна 2000*600*700*800*900 | |||
| Дверні блоки у зібраному вигляді мають наступні розміри 2048*678*778*878*978. | |||
| Міжкімнатні двері прихованого монтажу нашої торгової марки можуть виготовлятися під замовлення нестандартних розмірів, також можуть бути з дзеркалом або склом, полотно можливо робити з алюмінієвим торцем( ціни потрібно уточнювати) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вікна Двері для оселі |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дверной блок |
| Материал дверной коробки | Алюминий |
| Порода дерева | Сосна |
| Тип открывания двери | Механический |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Направление открывания двери | Симметричное |
| Конструктивные особенности | Филенчатые, С порогом, Без порога, С фрамугой, Без фрамуги, Глухие, Рамочные, Щитовые, С металлическими вставками |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина двери | 800 мм |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделка поверхности межкомнатной двери | не лаковані |
| Число полотен двери | 1 |
| Материал дверного полотна | Сосна |
Информация для заказа
- Цена: от 10 150 ₴











