-
Технічні характеристики
- Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього застосування.
- Дверний блок розмір: 2050 мм.х 1200 мм.
- Покриття: термо і вологостійке покриття «Vinorit» (Ізраіль).
- Каркас дверного полотна: металевий профіль.
- Дверне полотно: 75 мм.
- Ущільнювач: на полотні і по периметру коробки.
- Утеплення дверного полотна: пінопласт
- Коробка: рама проф.труба 60*40+60*40 мм (чверть) . Захищена порошковим термостійким покриттям з підсиленою зносостійкістю (поляризація при 230 С)
- Метал: до 2 мм.
- Завіси: кулькові 3 шт.
- Антизрізи: це елемент броньованих дверей, який забезпечує захист дверей від знімання у випадку, якщо зрізані завіси.
- Декорування: МДФ накладка 16 мм. зовнішня сторона, 16 мм. внутрішня( з імітацією коштовних порід дерева)
- Лиштва - 16 мм.
- Вічко - кут огляду 180 градусів.
- Верхній замок: сувальдний «Кале 257 б/н»
- Нижній замок: циліндровий «Кале 252»
- Ручка: на розетці (колір на вибір).
- Львів Дмитра Вітовського 10.
- Працюємо з 2002 року
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | УКРДВЕРІ |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 100 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Двери с ковкой | Да |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Конструктивные особенности | С притвором, С металлическими вставками, Филенчатые, Щитовые, Рамочные, С фрамугой, Остекленные, Без фрамуги, С порогом |
| Материал дверного полотна | МДФ |
| Материал дверной коробки | Сталь |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Наполнение двери | Пенополистирол |
| Направление открывания двери | Симметричное |
| Особенности двери | Герметичные, Огнестойкие, Теплоизоляционные, Бронированные, Звукоизолированные |
| Отделка поверхности двери | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дверной блок |
| Тип конструкции короба | Профильная |
| Тип открывания двери | Механический |
| Толщина лицевой панели (фасада) | 16 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Глубина коробки | 100 мм |
| Толщина двери | 86 мм |
| Ширина двери | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Дверной доводчик | Нет |
| Дверной упор | Да |
| Дверные петли | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличие глазка | Нет |
| Наличие ручки | Да |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Способ открывания двери | Распашной |
| Число полотен двери | 2 |
Информация для заказа
- Цена: от 22 600 ₴








