Технічні характеристики
- Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього застосування.
- Дверний блок розмір: 2050 мм.х 1170 мм.
- Покриття: метал
- Каркас дверного полотна: металевий профіль.
- Дверне полотно: 75 мм.
- Ущільнювач: на полотні і по периметру коробки.
- Утеплення дверного полотна: мінеральна вата.
- Коробка: рама гнутий профіль 110 мм. Захищена порошковим термостійким покриттям з підсиленою зносостійкістю (поляризація при 230 С).
- Метал: 1 мм.
- Завіси: 3 шт.
- Антизрізи: це елемент броньованих дверей, який забезпечує захист дверей від знімання у випадку, якщо зрізані завіси.
- Декорування: Металева панель 15 мм. зовнішня сторона,/ МДФ 12 мм. внутрішня
- Лиштва - 80 мм.
- Вічко - кут огляду 180 градусів.
- Верхній замок: сейфовий «Граніт»
- Нижній замок: циліндровий «Граніт»
- Ручка: на розетці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вікна Двері для оселі |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 100 кг |
| Гарантийный срок | 72 мес |
| Двери с ковкой | Да |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Конструктивные особенности | С притвором, С металлическими вставками, Радиусные, Глухие, Филенчатые, Остекленные, Щитовые, Рамочные, Без порога, Без фрамуги, С порогом |
| Материал дверного полотна | Сталь |
| Материал дверной коробки | Сталь |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Наполнение двери | Минеральная плита |
| Особенности двери | Герметичные, Огнестойкие, Теплоизоляционные, Бронированные, Звукоизолированные |
| Применение двери | Уличные |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип конструкции короба | Профильная |
| Тип открывания двери | Механический |
| Число полотен двери | Двупольные |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Глубина коробки | 100 мм |
| Толщина двери | 86 мм |
| Ширина двери | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Дверной упор | Да |
| Дверные петли | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличие глазка | Да |
| Наличие ручки | Да |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
Информация для заказа
- Цена: 18 295 ₴







