Технічні характеристики
- Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього застосування.
- Дверний блок розмір: 2050 мм х 1170 мм
- Покриття: метал
- Каркас дверного полотна: металевий профіль.
- Дверне полотно: 75 мм.
- Ущільнювач: на полотні і по периметру коробки.
- Утеплення дверного полотна: мінеральна вата.
- Коробка: рама гнутий профіль 110 мм. Захищена порошковим термостійким покриттям з підсиленою зносостійкістю (поляризація при 230 С).
- Метал: 1 мм.
- Завіси: 3 шт.
- Антизрізи: це елемент броньованих дверей, який забезпечує захист від дверей знімання у випадку, якщо зрізані завіси.
- Декорування: Металева панель 15 мм. зовнішня сторона,/ МДФ 12 мм внутрішня
- Лиштва - 80 мм.
- Вічко - кут огляду 180 градусів.
- Верхній замок: сейфовий «Граніт»
- Нижній замок: циліндровий «Граніт»
- Ручка: на розетці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вікна Двері для оселі |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Двері з ковкою | Так |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Конструктивні особливості | З притвором, З металевими вставками, Радіусні, Глухі, Фільончасті, Засклені, Щитові, Рамкові, Без порогу, Без фрамуги, З порогом |
| Матеріал дверного полотна | Сталь |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Особливості двері | Герметичні, Вогнестійкі, Теплоізоляційні, Броньовані, Звуконепроникні |
| Застосування двері | Вуличні |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Тип | Дверний блок |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Глибина коробки | 100 мм |
| Товщина дверей | 86 мм |
| Ширина дверей | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Дверний упор | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Наявність вічка | Так |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 19 400 ₴







