Чому покупці вибирають двері ТМ ALBERO?
Міжкімнатні двері ТМ «ALBERO» це:
- Висока якість дверей з гарантією від виробника;
- У виробництві дверей застосовуються тільки ЄВРОПЕЙСЬКІ
ПОКРИТТЯ, екологічність і безпеку яких підтверджена
сертифікати;
- Ціни від виробника на двері в Україні;
- Величезний вибір моделей і кольорової гами задовільного навіть самого найвибагливішого покупця;
Міжкімнатні двері ТМ «ALBERO» - це найкращій вибір покупців в Україні!
![]()
![]()
Завжди готові Вам допомогти по всім питанням:
067 7599522
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Albero |
| Страна производитель | Молдавия |
| Гарантийный срок | 75 мес |
| Конструктивные особенности | С порогом, Остекленные, Рамочные, Без фрамуги, Филенчатые, Щитовые, Без порога, Глухие |
| Материал дверного полотна | Дерево |
| Материал дверной коробки | Дерево |
| Направление открывания двери | Симметричное |
| Отделка поверхности межкомнатной двери | Эмаль |
| Порода дерева | Сосна |
| Состояние | Новое |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Тип | Дверное полотно |
| Тип открывания двери | Механический |
| Тип стекла | Матовое |
| Цвет стекла | Сатин белый |
| Число полотен двери | Однопольные |
| Размеры | |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
| Ширина двери | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 3 740 ₴










