Двері міжкімнатні соснові рустовані.Виготовляємо з екологічно чистої серовини.Двері сертифіковані.Виготовляються двері з натуральної сосни вищого гатунку метод
Двері міжкімнатні соснові рустовані.Виготовляємо двері з екологічно чистої серовини.Двері сертифіковані.Виготовляються двері з натуральної сосни вищого гатунку методом зрощення..Виготовляємо під розмір та дизайн клієнта.Гарантія два роки.Широкий вибір дизайнів та кольорів.Завітайте до нас у салон по вул.Вітовського 10..Купити двері та замовити можете у нас.Кваліфіковані спеціалісти нададуть вам безкоштовну консультацію Довіртесь професіоналам. Можлива доставка Новою поштою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вікна Двері для оселі |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструктивные особенности | С порогом, Остекленные, Рамочные, Без фрамуги, С фрамугой, Филенчатые, Щитовые, Без порога |
| Материал дверного полотна | Дерево |
| Материал дверной коробки | Дерево |
| Отделка поверхности межкомнатной двери | Лак |
| Порода дерева | Сосна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дверной блок |
| Тип открывания двери | Механический |
| Число полотен двери | Однопольные |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Толщина двери | 80 мм |
| Ширина двери | 860 мм |
| Комплектация | |
| Количество замков | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: от 9 999 ₴











Отправка с 09 июня 2026