Дверцята вхідні венге сірий горизонт.білий мат.Відкриті двері ТМ Міністерство Дверцят портфеля "Оптимальний" — це найвигідніші поєднання естетичних, якісних і технічних характеристик. Моделі цієї серії задовольнять не тільки шанувальників класики, а й шанувальників модерну.
Додатковий опис:
- Замок основний циліндровий SAP Design 12.11 (ригельний Ø 14 мм)
- Замок додатковий сувальдний S.A.P. Design 10.01 (ригельний Ø 14 мм)
- Товщина короба — 80 мм
- Товщина полотна — 69 мм
- Товщина металу на коробі — 1,5 мм
- Товщина зовнішньої МДФ-накладки — 10 мм
- Товщина внутрішньої МДФ-накладки — 8 мм
- Кількість ущільнювальних контурів — 2
- Утеплення — мінеральна вата
- Наявність антизрізів
- Протизламна конструкція із суцільногенутого профілю
Шумоізоляція — 83.2%, Теплоізоляція — 87.6%
* В електронному вигляді колір може відрізнятися від реального.
Вхідні двері ТМ Міністерство Дверей портфеля "Оптимальний" — це найвигідніші поєднання естетичних, якісних і технічних характеристик. Моделі цієї серії задовольнять не тільки шанувальників класики, а й шанувальників модерну.
Додатковий опис:
- Замок основний циліндровий SAP Design 12.11 (ригельний Ø 14 мм)
- Замок додатковий сувальдний S.A.P. Design 10.01 (ригельний Ø 14 мм)
- Товщина короба — 80 мм
- Товщина полотна — 69 мм
- Товщина металу на коробі — 1,5 мм
- Товщина зовнішньої МДФ-накладки — 10 мм
- Товщина внутрішньої МДФ-накладки — 8 мм
- Кількість ущільнювальних контурів — 2
- Утеплення — мінеральна вата
- Наявність антизрізів
- Протизламна конструкція із суцільногенутого профілю
Шумоізоляція — 83.2%, Теплоізоляція — 87.6%
* В електронному вигляді колір може відрізнятися від реального.
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Міністерство дверей |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 80 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двері з ковкою | Ні |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Конструктивні особливості | З притвором, З металевими вставками, Глухі, Фільончасті, Щитові, Рамкові, З фрамугою, Засклені, Без фрамуги, З порогом |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Особливості двері | Герметичні, Вогнестійкі, Теплоізоляційні, Броньовані, Звуконепроникні |
| Обробка поверхні двері | МДФ |
| Застосування двері | Вуличні |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Тип | Дверний блок |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 16 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Глибина коробки | 80 мм |
| Товщина дверей | 65 мм |
| Ширина дверей | 960 мм |
| Комплектація | |
| Дверний доводчик | Ні |
| Дверний упор | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Наявність вічка | Так |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 980 ₴










