Двері Текрмінус модель №8 зі склом та фьюзингом.Товар сертифікований і відповідає українським стандартам. Дверне полотно складається з клеєного сосновогобрусу,Двері шпоновані натуральним дубом
Двері Текрмінус модель №8 зі склом та фьюзингом.Товар сертифікований і відповідає українським стандартам.
Дверне полотно складається зклеєного сосновогобрусу,вологостійкого мдф фанерованого шпоном цінних порід.Штапік фанерований шпоном.Матове скло з фьюзингом.Вартість за полотно зі склом.Коробка + 220грн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Терминус |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал дверного полотна | Дерево |
| Отделка поверхности межкомнатной двери | Шпон |
| Порода дерева | Дуб |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Тип | Дверное полотно |
| Размеры | |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 4 мм |
| Ширина двери | 800 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 6 435 ₴











