Дверь входная металическая с мдф накладками
| Рама квадрат 60х40 товщина 1,5 - 2мм. Дверка квадрат 30х20 товщина 1,2 мм - 1,5 мм. Лист 1мм. - 1,2 мм. Фарбування Порошкова (рама + дверка). Товщина дверки 50мм. Замок Fuaro /серцевина Fuaro/5 ключів, додатковий замок Титан +50 грн. сувальдний. Ручка на планці Fuaro; глазок Mongoose. Накладки МДФ з двох сторін 10мм. Лиштва 10мм. Колірна гамма (мат-19кол.; структура-7кол.; Лак - 4кол.; Vinorit - 20кол) УВАГА! Малюнок тільки ззовні! Зразки малюнків 256 шт. (каталог). Малюнок KV 1 + 50 грн. Як утеплювач використовується пінопласт 30мм 25 щільності. | |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Толщина лицевой панели (фасада) | 50 мм |
| Производитель | БАСТИОН |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Толщина двери | 500 мм |
| Ширина двери | 860 мм |
| Комплектация | |
| Количество замков | 1 шт |
| Наличие глазка | Да |
Информация для заказа
- Цена: от 13 999 ₴






Отправка с 25 мая 2026