Двері вхідні для квартир в під'їзді
Рама квадрат 60х40 товщина 1,5 - 2мм; Дверцята квадрат 30х20 товщина 1,2 мм - 1,5 мм; Лист 1 - 1,2 мм. Порошкового Фарбування (рама + дверцята). Товщина дверки 55мм; замок Apecs /Росія/, серцевина Apecs/Росія/5 ключів, додатковий замок Ельбор «Кремінь» / Росія / +100 грн. сувальдний. Ручка на планці Apecs / Росія / (нікель); вічко Apecs / Росія /. Накладки МДФ з двох сторін 12мм, лиштва 12мм; Колірна гамма (мат -19 кількість; структура - 7 кіл; лак - 4 кол.; Vinorit - 20 кол.) Додатковий малюнок + 50грн. Зразки малюнків 256 шт., (Каталог). Малюнок - KV 1 + 50 грн. Як утеплювач використовується пінопласт 30мм 25 щільності. Вітраж + ковка малий. 92, 186 +450 грн Нестандартні рішення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Двері з ковкою | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 55 мм |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Наявність вічка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина лицевої панелі | 12 мм |
| Колір | Золотий дуб |
| розмір по ширині | 860 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 269,05 ₴











