Двері вхідні металеві у квартиру з мдф накладками та патиною.Метал 2 мм.Коробка профільна труба 60*40.Рама пофарбована порошковою фарбою.Ребра жосткості.Утеплення - пінопласт.Мдф накладки з двох сторін.Два російських замка.Комплект лиштви.
Товар сертифікований.
Виготовляємо під замовлення
Нестандартні рішення
Висока якість нашої продукції відповідає вимогам найвибагливіших замовників, доповнює кожну оселю затишком та зручністю.
Довершений дизайн, точність форм, особливий стиль, можливість повторення стилю ваших міжкімнатних дверей в поєднанні з вашою безпекою, великим вибором як зовнішнього оздоблення так і внутрішньої конструкції і невисока ціна роблять наші металеві двері кращим вибором.
Бронедвери, броньовані двері, двері в будинок, двери в квартиру, металеві двері, протизламні двері, бронированные двери, двері вхідні
Бронедвери, броньовані двері, двері в будинок, двери в квартиру, металеві двері, протизламні двері, бронированные двери, все це двері вхідні різної складності та розмірів, склопакети, ковка, порошкове напилення, арки, замки, художня різьба, патина. Робота з малюнками замовника дизайнерський підхід до кожного замовлення. Двері сподобаються найвибагливішим покупцям.Ті, хто шукає надійні двері, віддають перевагу бронедверям , не тільки через їх максимальну надійность, але й завдяки вишуканому зовнішньому вигляду. Варто відмітити те, що, з метою задовільнити потреби покупця, виробник пропонує безліч колекцій дверей, кожна з яких є різноманітна та індивідуальна. Виготовлення дверей відбувається на високоякісному обладнанні. Двері можуть бути, як і стандартних розмірів, так і під індивідуальне замовлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arma |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 85 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Двери с ковкой | Нет |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Конструктивные особенности | Арочные, С притвором, С металлическими вставками, Глухие, Филенчатые, Остекленные, Щитовые, Рамочные, Ночник, С фрамугой, Без порога, Без фрамуги, С порогом |
| Материал дверного полотна | Металл |
| Материал дверной коробки | Металл |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Наполнение двери | Минеральная плита |
| Направление открывания двери | Симметричное |
| Особенности двери | Герметичные, Огнестойкие, Теплоизоляционные, Бронированные, Звукоизолированные |
| Отделка поверхности двери | МДФ |
| Порода дерева | Абрикос |
| Применение двери | Квартирные |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип конструкции короба | Профильная |
| Тип открывания двери | Механический |
| Толщина лицевой панели (фасада) | 16 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Число полотен двери | Однопольные |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Глубина коробки | 80 мм |
| Толщина двери | 86 мм |
| Ширина двери | 960 мм |
| Комплектация | |
| Дверной упор | Да |
| Дверные петли | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличие глазка | Да |
| Наличие ручки | Да |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
- Цена: от 47 900 ₴











Отправка с 30 мая 2026