
Двері вхідні металеві з дубовими накладками і склопакетом
от 48 999 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
Отправка с 09 июня 2026- +380 (50) 713-18-99
Метал 2мм Коробка труба квадрат 2 сейфовых замка Под размер изготавливаем
Двери входные металические(коробка труба квадрат с четвертью, двойной уплотнитель) с дубовыми накладками производим под размер клиента.Полотно - метал 2 мм.+ ребра жосткости + утеплитель + дубовые накладки.Петли на подшипниках.Толщина полотна 80мм.Используеться только высококачественное сырье.Товар сертифицирован.Нам 12 лет.Довертесь професионалам.Изготовить дверь мы можем и по вашему искизу. Посмотреть фото входных дверей вы можете у нас на сайте Каждая дверь просчитываеться индивидуально. дверь входная цена
Двері з натурального масиву відрізняються особливою природною красою, яка ставить їх на перше місце за популярністю серед аналогічної продукції. Наша компанія «Гранд » спеціалізується на виробництві вхідних таміжкімнатних дверей, і використовує для їх виготовлення високоякісну деревину зі справжнього дуба.
Переваги дверей з дубового масиву
Купити двері у нас можна з будь-якого матеріалу, але тільки вироби з дуба будуть не тільки красивими і екологічними, а й максимально довговічними. Дубова деревина відрізняється великою кількістю відтінків від коричнево -жовтого до темно -бурого . Вона не проста в обробці, але має велику оригінальну текстуру, легко піддається фарбуванню. На ній можна створювати будь-яку художню різьбу , що дозволяє наділяти двері стильним, розкішним декором.
Купити двері з дубової деревини в нашій компанії можна і для оснащення входу, і для установки в дверні отвори усередині квартир або будинків. Для їх виробництва ми застосовуємо високоякісну деревину, висушену і оброблену за особливою технологією. Для декоративного оздоблення використовуються високоякісні лаки, тонувальні матеріали. Завдяки такому покриттю не тільки підкреслюється краса природного дерева, але і досягається максимальна захист дверних полотен і коробок від атмосферної вологи, пересихання, жолоблення, механічних ушкоджень.
Модельний ряд
Купити двері в компанії « Гранд » можна в будь-якому дизайнерському виконанні:
• стандартні;
• двойні;
• з фігурною різьбою;
• тоновані ;
• з лакованим покриттям;
• з оригінальним склінням;
• з вітражним склом та ін
Якщо вам потрібно купити двері додому або для оснащення квартири, звертайтеся до нас. Наша продукція відповідає технічним та естетичним стандартам. Вона має чудовий дизайн і поставляється в повній комплектації. Купити двері у нас - значить забезпечити кращий захист свого будинку і чудово доповнити інтер'єр маєтку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гранд |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 80 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Двери с ковкой | Да |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Конструктивные особенности | Арочные, С притвором, С металлическими вставками, Радиусные, Глухие, Филенчатые, Остекленные, Щитовые, Рамочные, С фрамугой, Без порога, Без фрамуги, С порогом |
| Материал дверного полотна | Дерево |
| Материал дверной коробки | Сталь |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Наполнение двери | Минеральная плита |
| Направление открывания двери | Симметричное |
| Особенности двери | Герметичные, Огнестойкие, Теплоизоляционные, Бронированные, Звукоизолированные |
| Отделка поверхности двери | Древесина |
| Порода дерева | Дуб |
| Применение двери | Уличные |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип конструкции короба | Профильная |
| Тип открывания двери | Механический |
| Толщина лицевой панели (фасада) | 22 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Число полотен двери | Двупольные |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Глубина коробки | 100 мм |
| Толщина двери | 95 мм |
| Ширина двери | 960 мм |
| Комплектация | |
| Дверной доводчик | Нет |
| Дверной упор | Да |
| Дверные петли | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличие глазка | Да |
| Наличие ручки | Да |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
- Цена: от 48 999 ₴










