Двері вхідні металеві виготовляємо під розмір та дизайн клієнта.0т 6600грн
Нестандартні рішення.
Недорого.
Метал 2мм.
Коробка труба квадрат з чвертю.
Індивідуальний прощет.
Можливі склопакет і кування.
Патина.
Обшивка коробки і отвору.
Гарантія якості.
Товар сертифікований.
Працюємо з 2002року
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вікна Двері для оселі |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двері з ковкою | Так |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Конструктивні особливості | Арочні, З притвором, З металевими вставками, Радіусні, Глухі, Фільончасті, Засклені, Щитові, Рамкові, З фрамугою, Без порогу, Без фрамуги, З порогом |
| Матеріал дверного полотна | Сталь |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Особливості двері | Герметичні, Вогнестійкі, Теплоізоляційні, Броньовані, Звуконепроникні |
| Застосування двері | Вуличні |
| Стан | Новий |
| Тип | Дверний блок |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 16 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Розміри | |
| Глибина коробки | 100 мм |
| Товщина дверей | 80 мм |
| Комплектація | |
| Дверний доводчик | Ні |
| Дверний упор | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Наявність вічка | Так |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 38 000 ₴











Відправка з 22 квітня 2026