Двері вхідні з фрамугою,склопакетом та ковкою нестандартних розмірів виготовляємо на замовлення.Елітні двері.Можливе виконання з накладними елементами та патиною.
Метал 2мм.Коробка з четвертю.Також можемо обшивати коробку мдф.Мдф 16мм.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОРАХУНОК згідно ваших побажань.
Працюємо з 2002 року.Товар сертифікований.
тел.0677599522..0507131899
Висока якість нашої продукції відповідає вимогам найвибагливіших замовників, доповнює кожну оселю затишком та зручністю.
Довершений дизайн, точність форм, особливий стиль, можливість повторення стилю ваших міжкімнатних дверей в поєднанні з вашою безпекою, великим вибором як зовнішнього оздоблення так і внутрішньої конструкції і невисока ціна роблять наші металеві двері кращим вибором.
Бронедвери, броньовані двері, двері в будинок, двери в квартиру, металеві двері, протизламні двері, бронированные двери, двері вхідні
Бронедвери, броньовані двері, двері в будинок, двери в квартиру, металеві двері, протизламні двері, бронированные двери, все це двері вхідні різної складності та розмірів, склопакети, ковка, порошкове напилення, арки, замки, художня різьба, патина. Робота з малюнками замовника дизайнерський підхід до кожного замовлення. Двері сподобаються найвибагливішим покупцям.Ті, хто шукає надійні двері, віддають перевагу бронедверям , не тільки через їх максимальну надійность, але й завдяки вишуканому зовнішньому вигляду. Варто відмітити те, що, з метою задовільнити потреби покупця, виробник пропонує безліч колекцій дверей, кожна з яких є різноманітна та індивідуальна. Виготовлення дверей відбувається на високоякісному обладнанні. Двері можуть бути, як і стандартних розмірів, так і під індивідуальне замовлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вікна Двері для оселі |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Двери с ковкой | Да |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Конструктивные особенности | Арочные, С притвором, С металлическими вставками, Радиусные, Глухие, Филенчатые, Остекленные, Щитовые, Рамочные, С фрамугой, Без порога, Без фрамуги, С порогом |
| Материал дверного полотна | Сталь |
| Материал дверной коробки | МДФ |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Наполнение двери | Минеральная плита |
| Направление открывания двери | Симметричное |
| Особенности двери | Герметичные, Огнестойкие, Теплоизоляционные, Бронированные, Звукоизолированные |
| Отделка поверхности двери | Пленка |
| Применение двери | Уличные |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип конструкции короба | Уголковая |
| Тип открывания двери | Механический |
| Толщина лицевой панели (фасада) | 16 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Число полотен двери | Двупольные |
| Размеры | |
| Глубина коробки | 100 мм |
| Толщина двери | 76 мм |
| Комплектация | |
| Дверной доводчик | Нет |
| Дверной упор | Да |
| Дверные петли | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличие глазка | Да |
| Наличие ручки | Да |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
- Цена: от 45 000 ₴
- Способ упаковки: картон











Отправка с 03 июня 2026