Изготавливаем входные дубовые двери под заказ.Широкая цветовая гамма.Множество дизайнов.Работаем с 2002 года.Довертись професионалам! Товар сертифицирован.
Производство дверей сосновых -дубовых межкомнатных и входных Входные двери могут быть чисто дубовые (и коробка дубовая 100мм) и металические бронированные двери с дубовыми накладками. Возможны варианты со стеклопакетом и ковкой.Используем итальянские термолаки.Рассматриваем и дизайны клиентов.Работаем больше 12 лет Гарантия качества.Купить двери межкомнатные вы можете у нас ,а также установка дверей есть у нас.Изготавливаем вентовые лестницы.Двери стеклянные изготавливаем ,евроокна (сосновый и дубовый брус) 0677599522
Двері з натурального масиву відрізняються особливою природною красою, яка ставить їх на перше місце за популярністю серед аналогічної продукції. Наша компанія «Гранд » спеціалізується на виробництві вхідних таміжкімнатних дверей, і використовує для їх виготовлення високоякісну деревину зі справжнього дуба.
Переваги дверей з дубового масиву
Купити двері у нас можна з будь-якого матеріалу, але тільки вироби з дуба будуть не тільки красивими і екологічними, а й максимально довговічними. Дубова деревина відрізняється великою кількістю відтінків від коричнево -жовтого до темно -бурого . Вона не проста в обробці, але має велику оригінальну текстуру, легко піддається фарбуванню. На ній можна створювати будь-яку художню різьбу , що дозволяє наділяти двері стильним, розкішним декором.
Купити двері з дубової деревини в нашій компанії можна і для оснащення входу, і для установки в дверні отвори усередині квартир або будинків. Для їх виробництва ми застосовуємо високоякісну деревину, висушену і оброблену за особливою технологією. Для декоративного оздоблення використовуються високоякісні лаки, тонувальні матеріали. Завдяки такому покриттю не тільки підкреслюється краса природного дерева, але і досягається максимальна захист дверних полотен і коробок від атмосферної вологи, пересихання, жолоблення, механічних ушкоджень.
Модельний ряд
Купити двері в компанії « Гранд » можна в будь-якому дизайнерському виконанні:
• стандартні;
• двойні;
• з фігурною різьбою;
• тоновані ;
• з лакованим покриттям;
• з оригінальним склінням;
• з вітражним склом та ін
Якщо вам потрібно купити двері додому або для оснащення квартири, звертайтеся до нас. Наша продукція відповідає технічним та естетичним стандартам. Вона має чудовий дизайн і поставляється в повній комплектації. Купити двері у нас - значить забезпечити кращий захист свого будинку і чудово доповнити інтер'єр маєтку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гранд |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Двери с ковкой | Да |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Конструктивные особенности | Арочные, С притвором, С металлическими вставками, Радиусные, Глухие, Филенчатые, Остекленные, Щитовые, Рамочные, С фрамугой, Без порога, Без фрамуги, С порогом |
| Материал дверного полотна | Дерево |
| Материал дверной коробки | Сталь |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Наполнение двери | Минеральная плита |
| Направление открывания двери | Симметричное |
| Особенности двери | Герметичные, Огнестойкие, Теплоизоляционные, Бронированные, Звукоизолированные |
| Отделка поверхности двери | Лак |
| Порода дерева | Дуб |
| Применение двери | Уличные |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип конструкции короба | Профильная |
| Тип открывания двери | Механический |
| Толщина лицевой панели (фасада) | 25 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Число полотен двери | Однопольные |
| Размеры | |
| Глубина коробки | 100 мм |
| Толщина двери | 86 мм |
| Комплектация | |
| Дверной доводчик | Нет |
| Дверной упор | Да |
| Дверные петли | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличие глазка | Да |
| Наличие ручки | Да |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
- Цена: от 35 999 ₴











Отправка с 04 июля 2026