"Розмір 960*2050 мм
Метал полотна: 1,8 мм
Накладка на поріг із нержавіючої сталі
Товщина полотна: 10,5 мм
Наповнення полотна/рами: мінеральна вата
Зовнішня/внутрішня МДФ панель 12 мм
Петлі: 2 шт
Антизрізи: 2 шт
Ущільнювач: 3 контури
Основний замок: циліндровий аналог 252
Додатковий замок: сувальдний Securemme 2029"
"Рама: 123 мм, порошкове покриття, рама утеплена мінватоюСталевий лист 1,5 мм + 1 мм. Товщина полотна  105 ммМДФ 880, 960: внутрішня, зовнішня ― 10 мм.Ущільнювач 3 контуриПетлі італійські регульовані на підшипниках з декором, АНТИЗРІЗИ ― 2 шт (нікель), наповнення ― МІНВАТА (рама і полотно)               Замки:нижній ― YUTL ― 252 + циліндр ""САМ""(ключ/тумблер)  + броненакладка ""САМ"" з кільцем, ручка на розеті ""САМ"" або 7*7верхній ― YUTL  252 L сувальдний, накладка нікель Вічко ""Securemme"". Налічник на одну сторону."        "Рама: 123 мм, порошкове покриття, рама утеплена мінватоюСталевий лист 1,5 мм + 1 мм. Товщина полотна  105 ммМДФ 880, 960: внутрішня, зовнішня ― 10 мм.Ущільнювач 3 контуриПетлі італійські регульовані на підшипниках з декором, АНТИЗРІЗИ ― 2 шт (нікель), наповнення ― МІНВАТА (рама і полотно)               Замки:нижній ― YUTL ― 252 + циліндр ""САМ""(ключ/тумблер)  + броненакладка ""САМ"" з кільцем, ручка на розеті ""САМ"" або 7*7верхній ― YUTL  252 L сувальдний, накладка нікель Вічко ""Securemme"". Налічник на одну сторону."        "Рама: 123 мм, порошкове покриття, рама утеплена мінватоюСталевий лист 1,5 мм + 1 мм. Товщина полотна  105 ммМДФ 880, 960: внутрішня, зовнішня ― 10 мм.Ущільнювач 3 контуриПетлі італійські регульовані на підшипниках з декором, АНТИЗРІЗИ ― 2 шт (нікель), наповнення ― МІНВАТА (рама і полотно)               Замки:нижній ― YUTL ― 252 + циліндр ""САМ""(ключ/тумблер)  + броненакладка ""САМ"" з кільцем, ручка на розеті ""САМ"" або 7*7верхній ― YUTL  252 L сувальдний, накладка нікель Вічко ""Securemme"". Налічник на одну сторону."        
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | САМ |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 80 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Двери с ковкой | Да |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Конструктивные особенности | С порогом, Рамочные, С металлическими вставками, Филенчатые |
| Материал дверного полотна | Сталь |
| Материал дверной коробки | Сталь |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Наполнение двери | Минеральная плита |
| Особенности двери | Бронированные |
| Отделка поверхности двери | Ламинат |
| Применение двери | Уличные |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип конструкции короба | Уголковая |
| Тип открывания двери | Механический |
| Толщина лицевой панели (фасада) | 16 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Число полотен двери | Однопольные |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Глубина коробки | 95 мм |
| Толщина двери | 86 мм |
| Ширина двери | 960 мм |
| Комплектация | |
| Дверной упор | Да |
| Дверные петли | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличие глазка | Да |
| Наличие ручки | Да |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
- Цена: от 16 999 ₴











