Двері вхідні металеві можете купити у нас.Накладки до мдф дверей вхідних.Дизайни вхідних дверей
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вікна Двері для оселі |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2050 мм |
| Материал | МДФ |
| Отделка поверхности | Пленка |
| Толщина | 12 мм |
| Форма накладки | Арочная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 960 мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте











Отправка с 09 июня 2026