Двері Кортекс виконані в стилі Хай Тек, модні і красиві. Кортекс називають матеріалом нового покоління. Що поєднує в собі механічну міцність і естетичність, він є більш доступною альтернативою натуральній деревині, екологічно чистий. Даний вид обробки має зносостійкість, завдяки чому міжкімнатні двері нерідко знаходять застосування в громадських приміщеннях з високою прохідністю (офісах, адміністративних установах і ін.).
Конструкції, облицьовані штучним матеріалом, підходять для установки в приміщеннях з особливими умовами експлуатації. Подібна обробка стійка до впливу вологи і температурних перепадів.
Ламіновані двері Кортекс можна вибрати для ванної кімнати або кухні, не побоюючись, що з часом вони деформуються. Сучасна полімерна плівка - хімічно стабільний матеріал, який не вступає в реакцію з повітрям і не виділяє шкідливих речовин. Матеріал є безпечним для здоров'я і естетичний: володіючи тривимірним ефектом, він імітує і колір, і текстуру деревини. Міжкімнатні двері, покриті плівкою Кортекс, не вимагають спеціального догляду. Їх миють звичайними засобами побутової хімії без абразивних частинок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструктивные особенности | С порогом, Остекленные, Рамочные, Без фрамуги, Филенчатые, Щитовые, Без порога, С металлическими вставками, Глухие |
| Материал дверного полотна | Дерево |
| Материал дверной коробки | Дерево |
| Направление открывания двери | Симметричное |
| Отделка поверхности межкомнатной двери | Экошпон |
| Порода дерева | Сосна |
| Состояние | Новое |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Тип | Дверное полотно |
| Тип открывания двери | Механический |
| Тип стекла | Матовое |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет стекла | Серый |
| Число полотен двери | Однопольные |
| Размеры | |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
| Ширина двери | 800 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 1 450 ₴











