Вхідні двері ТМ "Статус" серія "Статус" мод 068
Термін виготовлення : в наявності на складі
Модель: FS-068
Колір : венге горизонт темний+ венге магія
Розмір : 860*2050/960*2050
Можливість виготовлення дверей по нестандартних розмірах
10810 грн.Вхідні двері ТМ "Статус" серія "Статус" мод 068
Термін виготовлення : в наявності на складі
Модель: FS-068
Колір : венге горизонт темний+ венге магія
Розмір : 860*2050/960*2050
Можливість виготовлення дверей по нестандартних розмірах
10810 грн.Характеристики
| Комплектація | |
|---|---|
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 960 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 75 мм |
| Глибина коробки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність очей | Так |
| Уплотнители | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 585 ₴






