Акція! Ціни знижено ! Двері вхідні металеві з мдф накладками недорого, Метал 2мм.Нестандартні рішення.
Склопакет та ковка можливі.
Акція! Двері вхідні металеві, (холоднокатаний стальний лист 2мм з стальним притвором,який унеможливлює пошкодження ригелів замка) з мдф накладками -16 мм.Рама з профільної труби 60х40х,яка покрита порошковою емаллю.Петлі точені які забеспечують легкий хід привазі 100 кг..По периметру полотна встановлений двошаровий Р-образний ущільнювач.Два замка(Росія)Можливі склопакет та ковкаклопакет та термо мдф Віноріт. Широка гамма кольорів і дизайнів Виготовлення під розмір..Стандартні та нестандартні рішення.Виготовленні на замовлення.Широкий вибір дизайнів Довіртесь професіоналам ..нам 12 років! 0677599522.032-2756370 Купити двері вхідні можна за адресою Львів Вітовського 10.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 90 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Конструктивные особенности | Арочные, С притвором, С металлическими вставками, Радиусные, Глухие, Филенчатые, Остекленные, Щитовые, Рамочные, С фрамугой, Без порога, Без фрамуги, С порогом |
| Материал дверного полотна | Сталь |
| Материал дверной коробки | Сталь |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Наполнение двери | Минеральная плита |
| Особенности двери | Герметичные, Огнестойкие, Теплоизоляционные, Бронированные, Звукоизолированные |
| Применение двери | Квартирные |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип конструкции короба | Профильная |
| Тип открывания двери | Механический |
| Толщина лицевой панели (фасада) | 12 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Число полотен двери | Однопольные |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Толщина двери | 68 мм |
| Ширина двери | 860 мм |
| Комплектация | |
| Дверной упор | Да |
| Дверные петли | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличие глазка | Да |
| Наличие ручки | Да |
| Наличники | Да |
| Уплотнители | Да |
- Цена: от 11 299 ₴











